+90 232 864 20 20   
TR / EN

ÜRETİM SÜREÇLERİ

YETİŞTİRME

6-9 Aylık buzağılarımız özel çiftliğimizde beslenir maksimum 18 ay civarında kesime sevk edilir. Modern yöntemlerle bakımları sağlanır ve sürekli olarak veteriner hekimler tarafından kontrol altında tutulur.

BESLEME

En verimli biçimde düzenlenen ve ağırlıklı olarak kendi ürettiğimiz kaba yemler ve kesif yemlerle hazırlanan beslenme programlarımız, hayvanlarımızın yaş ve tür gibi özellikleri dikkate alınarak hazırlanır. Teknolojiyi yakından takip eden çiftliğimiz, bu hayvanlara kaliteli ve sağlıklı besi sağlar.

KESİM

Hayvanlarımız önce veteriner hekimler tarafından kontrol edilir, ardından son teknolojiye uygun olan tesislerde kesimi yapılır. Soğutma işlemi sağlandıktan sonra parçalama tesisimize sevkiyatı sağlanır.

ET PARÇALAMA

Parçalama tesisimize gelen karkaslar marketlerimizin ihtiyaçlarına göre günlük olarak vakumlu torbalarda satışa hazır hale getirilir.

İMALAT ve ÜRETİM

Marketlerimizin ihtiyaçlarına göre et mamul (Sucuk, Salam, Sosis, Döner, Köfte) gibi et ürünleri hazırlanır.

PAKETLEME

Ürünlerimiz, üretimin her aşamasında birçok analizden geçer. Bu analizler son teknolojiye uygun cihazlarla yapılır. Gıda mühendisleri ve veterinerler tarafından etlerin değerleri ve kaliteleri kontrol edilir, lezzet testleri uygulanır. Tüketicinin memnuniyeti ve sağlığı için özenle hazırlanan ürünler, besin değerini kaybetmeden saklanabilecek şekilde ambalajlanır.

SEVKİYAT

Ürünlerimiz özenle paketlendikten sonra kalitelerini koruyacak biçimde araçlara yüklenerek sizlere ulaşmak üzere istenilen noktaya ulaştırılır.

SATIŞ

Marketlerdeki yerlerine ulaşan ürünlerimiz; kalite ve lezzetten ödün vermeyerek siz tüketicilere ulaştırılır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kazım Karabekir Mah. 6910 Sok. No:4 Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 232 864 20 20 Fax: +90 232 864 20 82
bluecabaretcerisecustomgreengrenadierkellygreenmahoganyorangespeechbluesundanceturquoisevioletwaikawagrey