+90 232 864 20 20   
TR / EN

HAKKIMIZDA

18.04.1986 tarihinde kurulmuş olan Pehlivanoğlu Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş., Türkiye genelinde gıda üzerine toptan mal satmak ve pazarlama konusunda sürdürmüş olduğu faaliyetlerin yanı sıra Tire`de sahibi olduğu arazi üzerinde Besiciliğe başlamış olup her yıl ilaveler yaparak şu anda iki bin adet büyükbaş hayvan kapasiteli bir tesise ulaşmıştır.

Şirketimiz, 2004 yılında unvanını Pehlivanoğlu Entegre Et ve Gıda Ürünleri San. Tic. A.Ş. olarak değiştirilmiş, Sağlık, Tarım ve Köy İşleri Bakanlıklarının verdiği izinler doğrultusunda ve sürekli denetimleri altında üstün teknolojik donanımı ile faaliyete geçen ileri et işleme tesislerimizde sağlıklı etin ve kendi markamız altında işlenmiş et ürünlerinin(Sucuk, Salam, Sosis, Köfte) üretimini gerçekleştirmektedir.

Etlerimizi merkez depo bünyesinde bulunan 4000m2 odalarımızda muhafaza etmekteyiz.

VİZYON:

Önce insan parolamızla,doğaya ve çevreye değer veren tüm çalışanlarımızın katılımıyla teknolojideki gelişmeleri izleyen ,uygulayarak,ülkemizin gelişmesi için mücadele eden,gıdaya ulaşımı bilimin ışığında tüm süreçlerde en üst seviyelere taşıyan,lider bir şirket olmaktır.

MİSYON:

Sağlıklı ,güvenilir,lezzetli ürünleri çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın katkıları ile müşterilerimize en uygun değerde sunmak,onların bilinçlenmesini ürünlerimizden devamlı memnun kalmasını sağlamak ve gelecek nesillere güvenilir gıdaya ulaşmanın nasıl bir yol olduğunu gösteren bir şirket olmaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kazım Karabekir Mah. 6910 Sok. No:4 Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 232 864 20 20 Fax: +90 232 864 20 82
bluecabaretcerisecustomgreengrenadierkellygreenmahoganyorangespeechbluesundanceturquoisevioletwaikawagrey