+90 232 864 20 20   
TR / EN

BİZDEN HABERLER

01 Mar

Uluslararası Balkan Ve Türk İş Dünyası Derneği (Batüder) Şehit Çocuklarına Umut Oldu

BATÜDER'e yakışan kampanya, Şehit çocukları için tek yumruk oldular.

Kısa bir süre önce kurulan ve gerçekleştirdiği projelerle İzmir’de adından söz ettiren Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) başlattığı örnek kampanya ile topluma örnek oldu. Vatanları için şehit olan güvenlik görevlilerinin çocukları için eğitim bursu kampanyasına start veren BATÜDER, dernek çatısı altında kurulan burs komisyonu kapsamında 1 gecede 60 bin TL’ye yakın bağış toplayarak, şehit çocuklarına umut oldu.

Dernek üyesi Ressam Fatma Elvin Öztürk, gecede açtığı serginin gelirinin bir bölümünü şehit çocuklarına bağışlarken, yapılan açık arttırmada Hanif Pehlivanoğlu tarafından 7 bin 500 TL'ye alınan eserin geliri de şehit çocuklarının eğitimi için harcanacak.

Devamını Oku
01 Mar

Hanif Pehlivanoğlu 60. Mağazasını Alaçatı'da Açtı

60. Mağazamız Çeşme Alaçatı'da Atatürk Bulvar'ında törenle açıldı.

Açılış, Çeşme Belediye Başkanı Yardımcısı Şakir Kardede, İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, BATÜDER Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, Pehlivanoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu, eşi Dilek Pehlivanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Eylem Pehlivanoğlu Özbek, Genel Md. Yrd. Kurtuluş Üzmez, resmi kurum temsilcileri, tedarikçi firmaların müdürleri ve Çeşme ve Alaçatı sakinleri tarafından gerçekleşti.

Devamını Oku
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kazım Karabekir Mah. 6910 Sok. No:4 Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 232 864 20 20 Fax: +90 232 864 20 82
bluecabaretcerisecustomgreengrenadierkellygreenmahoganyorangespeechbluesundanceturquoisevioletwaikawagrey